Paroda “Sial China 2013″

 “Sial China 2013″

 

Pirmąkart parodoje “Sial China 2013″ buvo pristatyta ir parengta nacionalinė Lietuvos maisto pramonės įmonių ekspozicija. Kinija yra viena svarbiausių Lietuvos prekybos partnerių Azijoje. 2012 m. lietuviškos kilmės produktų į Kiniją buvo eksportuota už daugiau nei 22 mln. Lt.

UAB “Agrovet” Lietuvos informaciniame – reklaminiame stende pristatė įmonės produkciją: šaldytą ir šviežią mėsą. O taip pat užsiminė apie jos subproduktus bei rūkytus ir vytintus mėsos gaminius. Įmonei pavyko užmegzti 30 kontaktų su verslo atstovais iš Kinijos, Rusijos, Olandijos, Belgijos ir kitų šalių.

Tęsiant, svarbu paminėti, kad nemažo pasisekimo susilaukė ir UAB “Litamilk” gaminama produkcija, ypatingai tarp Kinijos atstovų. Šiai įmonei taip pat pavyko užmegzti 30 kontaktų.

Viena iš svarbiausių “Sial China 2013″ parodos akimirkų buvo “SIAL Inovacijų” apdovanojimo teikimas. Tarp kandidatų buvo naujausias rinkos tendencijas ir pasiekimus atspindintys produktai, su kuriais parodos lankytojai ir dalyviai galėjo susipažinti specialiai tam įrengtoje zonoje. “SIAL INNOVATION 2013″ apdovanojimą laimėjo ir AB”Žemaitijos pienas” gaminamas sūris “Džiugas”.

Sial China 2013 02

Comments are closed.

© 2013 BFO. Visos teisės saugomos.