Naujienos

Skelbiamas konkursas projekto vykdytojui atrinkti

Baltijos maisto organizacija (juridinio asmens kodas: 302538552, buveinės adresas: J. Jasinskio g. 16F, Vilnius, Lietuva), skelbia konkursą siekiant atrinkti įgyvendinantį subjektą programos „Informavimo apie ekologiškus ES gaminius ir jų pardavimo skatinimo veiksmai Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, »

Perdirbtų vaisių ir daržovių skatinimo programos pirmų metų rezultatai

Pirmų Metų Rezultatai   Pirmaisiais Programos Europos perdirbtų vaisių ir daržovių informavimo Baltijos šalyse įgyvendinimo metais Baltijos šalyse buvo įvykdytos 2.644 veiklos, skirtos: Didinti Programos produktų žinomumą ir stiprinti vartotojų pasitikėjimą perdirbtais vaisiais ir daržovėmi »

EKO Eksporto Projektas Kinijoje ir Pietų Korėjoje

Projektas Kinijoje ir Pietų Korėjoje   Šia programa yra siekiama išplatinti informaciją trečiosioms šalims apie organinės produkcijos metodą, kuriuo remiasi Baltijos Maisto Organizacija. Ypatingai, kad būtų pagerintas ES organinio žymėjimo atpažinimas ir pasitikėjimas juo. Tai »

Vištienos Projektas Baltijos Šalyse

Vištienos Projektas Lietuvoje, Latvijoje:   Baltijos Maisto Organizacijos nariai yra susieti su daugeliu skirtingų užsiėmimų. Vienas iš jų – vištų auginimas ir perdirbimas. BMO atstovavimas paukštininkystės sektoriuje plečiasi į žemės ūkio, maisto pramonės ir prekybos »

Bendradarbiavimo sutartis su Asociacija “Lietuvos Gėrimai”

 Partnerystė Su Asociacija “Lietuvos Gėrimai”   Asociacija “Lietuvos gėrimai” pasirašė partnerystės sutartį su VšĮ Baltijos maisto organizacija. Baltijos maisto organizacija (Baltic Food Organisation) – ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas pristatyti savo atstovaujamų narių (maisto »

Paroda “Sial China 2013″

 “Sial China 2013″   Pirmąkart parodoje “Sial China 2013″ buvo pristatyta ir parengta nacionalinė Lietuvos maisto pramonės įmonių ekspozicija. Kinija yra viena svarbiausių Lietuvos prekybos partnerių Azijoje. 2012 m. lietuviškos kilmės produktų į Kiniją buvo eksportuota »

© 2013 BFO. Visos teisės saugomos.